Többféle fizetési mód Ahogy Önnek kényelmesebb
Gyors kiszállítás Akár másnap ott van Önnél!
06-70-603-9099 Ügyfélszolgálat H-P: 8-16h
06-70-603-9099
Belépés / Regisztráció
Bevásárlókosár: 0 tétel
Szállítás - FizetésHírekSvédország kedvenceRólunk - KapcsolatJótállás - szerviz
Termékek
Assistent robotgépek
Assistent kiegészítők

Termékösszehasonlító

facebook

Tudta?

Minden teljesített rendelése után kap egy 2% értékű kupont, amelyet 3 hónapon belül levásárolhat!

Kérdése van?

Ügyfélszolgálatunk munkanapokon
8 és 16 óra között több vonalon is várja hívását!
06-70-603-9099

Rólunk mondták

"A rendelés egyszerűen, jól áttekinthető felületen kezelhető. Gyors visszajelzés a rendelés fogadásáról, a szállításra vonatkozó információkról.A kiszállítás minőségben igazodott a megrendelés kezelésének korrektségéhez. Köszönet érte. További sikeres értékesítéseket kívánok."

A. István Zoltán, Budapest

"Minden rendben megérkezett, elégedettek vagyunk a rendelt termékekkel."

V. Lídia, Szolnok

"Szép jóstét kivánok!!! Többször találok több üzletben keresett és nem talált cikkeket a neten de ilyen profi és kulturált kiszolgálásban ritkán van része földi halandónak mint e robot gép esetében ...Nagyon köszönöm a munkájukat és további jó munkát kivánok az egész csapatnak!! "

D. István-László, Baktalórántháza

"A termékek minden kívánalomnak megfelelnek,minőségük kifogástalan. A termék kiszállítása a megrendeléstől számított 24 órán belül megtörtént! Máskor is Önöktől fogok rendelni!"

B. Katalin, Sárvár

"Minden rendben ment. Korrekt Partner. Köszönöm !"

C. Gyula, Gy?r
Még több értékelés
Kezdőoldal•Svédország kedvence

Svédország kedvence

Assistent® Original - egy hosszú sikertörténet...

Az első gép még Electrolux márkanév alatt készült, 1940-ben. Az eredeti, és már akkor is nagyon stílusosnak számító formát Alvar Lenning tervezte.

Az első változat teljesítménye 250W volt és csak bézs színben volt elérhető, a géphez "válság recepteket" mellékeltek az ínséges idők átvészeléséhez. A gép néhány éven belül az Electrolux legsikeresebb termékévé vált. Érdekesség, hogy a gépek és kiegészítők a mai napig csereszabatosak, vagyis ha van egy régi gépe, ahhoz az új kiegészítők is használhatók, és fordítva.

1969-ben a gyártás áttelepült Ankarsrum városába, az alumínium részeket (például a kart, a szerkezet felső részét, a húsdarálót és tartozékait) azóta is helyben gyártják. Itt zajlik azóta is a motorok fejlesztése és gyártása is, míg a többi alkatrész a közelben lévő műhelyekben készül a mai napig.

Az Assistent robotgépeket azóta is folyamatosan fejlesztik, és a gépek 1999, 2001, 2002, 2005, és 2006 években is elnyerték a "kategória legjobbja" díjat számos független tesztelés során (pl. Råd & Rön, ICA-kuriren, Matmagasinet, stb.)

2009 óta a termék önálló márkanév alatt kerül forgalomba, gyártása továbbra is ugyanott zajlik.

A 2013-as chicagói House + Housewares kiállításon az Assistent robotgépek óriási sikert arattak . A közönséget lenyűgözte az eredeti formavilág, a színskála, de leginkább a készülék sokoldalúsága. Érdemes elolvasni az egyik tudósítást az eseményről ezen az oldalon (angol nyelvű, de sok fotóval).

Ügyfeleink gyakran felteszik nekünk a kérdést:

"Az Assistent robotgép nem ugyanaz, mint amit LUX robotgép néven forgalmaztak évekkel ezelőtt?"

De igen, az Assisent a Magyarországon korábban LUX vagy LUX Royal robotgép néven ismert gép továbbfejlesztett változata. Mivel a gyártó ugyanaz, a régi tartozékok csereszabatosak az új géppel és viszont, azaz a régi gépekhez használhatók az új tartozékok is.

Ugye, így már ismerős?

 

 

Szállítás - FizetésHírekSvédország kedvenceRólunk - KapcsolatJótállás - szerviz
Adatvédelmi tájékoztató | ÁSZF
Minden jog fenntartva © 2021
Fejleszti: Groteszk Kreatív Társulat
A terméket a kosarához adtuk
tovább a pénztárhoz
vásárlás folytatása